Pracownia Autorska Justyna Laska
Projektowanie na potrzeby produkcji

Pasjonująca przygoda pracy dla firmy Meblik rozpoczęła się latem 2008 r., kiedy zostałam zaproszona przez właścicieli firmy, do stworzenia projektów wzorów dla nowo powstających kolekcji młodzieżowych. Wybrane i zaakceptowane elementy graficzne  zostały opracowane i przetworzone na potrzeby unikatowej technologii stosowanej przez firmę Meblik do grawerowania płyt MDF.

Powstały trzy kolekcje o nazwach: Carmel, Tatoo i Young.

Kolekcja Carmel

"Carmel to kolekcja z duchem ponadczasowej klasyki. Zestawia kolory karmelu, czekolady i wanilii. Florystyczny, stylizowany wzór ozdabia i łączy brązowe kontury i karmelową falę wypełniającą grawerowane tło. Całość tworzy oryginalną harmonię. Boki mebli w kolorze zebrano nadają charakteru całemu zestawowi." (cyt. www.meblik.pl) 
Meblik - Kolekcja Carmel
Meblik - Kolekcja Carmel
Meblik - Kolekcja Carmel


Kolekcja Tatoo

"Kolekcja Tatoo uosabia wnętrze zdecydowanego młodego człowieka, pełnego zaangażowania w podejściu do życia. Tatoo to meble, które wypełniają abstrakcyjne linie w odcieniach khaki i brązu, całość dopełniają boki w kolorze zebrano."  (cyt. www.meblik.pl)

Tatoo jest kolekcją "mocną" i odważnie czerpiącą z śmiałej estetyki kultury młodzieżowej.
Meblik - Kolekcja Tatoo
Meblik - Kolekcja Tatoo
Meblik - Kolekcja Tatoo


Kolekcja Young

Subtelna kolekcja w kolorach chłodnego błękitu oraz srebra. Stanowi delikatną grę abstrakcyjnego wzoru geometrycznego, w którym rozbrzmiewają echa Optical art'u. To spokojna, klasyczna - ale silnie nawiązująca do nowoczesnych trendów - kolekcja.

Meblik - Kolekcja Young
Meblik - Kolekcja Young
Meblik - Kolekcja Young


www.meblik.pl

© Justyna Laska-Pietrzyńska 2024