Justyna Laska
 
 Moja praca to moja pasja.

Na szczęście odkryłam ją na tyle wcześnie, że już po podstawówce podjęłam naukę w Liceum Sztuk Plastycznych w Bydgoszczy, a następnie, w 1999 roku – w Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu na Wydziale Malarstwa, Grafiki i Rzeźby. Dyplom wykonany w technice linorytu nominowany był do nagrody im. M. Dokowicz.

Przygodę z projektowaniem rozpoczęłam od tworzenia grafiki komputerowej i materiałów do druku.
W międzyczasie poświęciłam się fotografowaniu, a po latach poświęciłam się temu, co pochłonęło mnie do reszty: projektowaniu i dekoracji wnętrz.
Choć nadal fotografuję, maluję i rysuję, to właśnie projektowanie pozwala mi dawać ludziom szczęście. Gdy z każdym ukończonym projektem widzę zachwyt na twarzach klientów, wiem, że projektowanie jest tym, co chcę robić. Aranżacja wnętrz, które w możliwie najpełniejszy sposób wyrażają osobowość, pasje, a nawet wartości wyznawane przez klientów, daje mi niesamowite poczucie spełnienia zawodowego. Poza pracą dużo też podróżuję, bo wiem, że każda chwila i każde doświadczenie może być inspiracją dla nowego projektu.
Własną firmę prowadzę od 2007 roku, odkąd zdałam sobie sprawę, że ludzie naprawdę potrzebują pomocy w zaaranżowaniu wnętrz, w których będą „czuli się jak w domu”. Wdzięczność na twarzach klientów po ukończonej aranżacji utwierdza mnie w przekonaniu, że dobrze wywiązuję się z powierzonych mi zadań. Mam nadzieję, że nigdy to się nie zmieni.

Justyna Laska-Pietrzyńska

mgr sztuki
© Justyna Laska-Pietrzyńska 2024